Zdobądź kod rabatowy na zakup dostawki

zdabądź kod rabatowy na zakup dostawki do wózka

Planujesz zakup dostawki do wózka z fotelikiem dla dziecka?
Masz swój profil w mediach społecznościowych?

 

SZUKAJ NAS W SOCIAL MEDIACH

Zajrzyj na nasz profil na fb https://www.facebook.com/dostawka2w1/ bądź instagramie https://www.instagram.com/dostawkaxrider/?hl=pl  i odszukaj post, w którym oferujemy Ci kod rabatowy na zakup dowolnego modelu dostawki do wózka.

JAK OTRZYMAĆ KOD?

Aby otrzymać rabat wystarczy, że wpiszesz w komentarzu imię swojego dziecka. Zwrotnie otrzymasz od nas w wiadomości kod, który obniży wartość Twojego zamówienia w naszym sklepie na www.dostawka.com.pl o 5%.

kod rabatowy na zakup dostawki do wózka

KTÓRY MODEL DOSTAWKI WYBRAĆ?

Jeśli wahasz się który model dostawki do wózka wybrać, koniecznie zajrzyj do zakładki PRZED ZAKUPEM, gdzie w kilku prostych krokach podpowiadamy czym kierować się przy zakupie dostawki.
Jeśli mimo wszystko będziesz miał pytania dotyczące różnic między modelami,  skontaktuj się z nami korzystając z formularza TU bądź napisz do nas na biuro@dostawka.com.pl.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości związane z kompatybilnością dostawki bądź sposobem montażu.

PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO

Kod rabatowy na zakup dostawki nie będzie dostępny na długo, dlatego korzystajcie z okazji i nie odwlekajcie zakupu na później.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *