Socjomatka – subiektywnie o dostawce do wózka

o dostawce

Macie swoje ulubione blogi, do których zaglądacie w wolnej chwili? Jeśli interesuje Was tematyka związana z rodziną,  macierzyństwem, edukacją, zdrowiem w kontekście badań naukowych koniecznie zobaczcie jak i o czym pisze Socjomatka.

o dostawceSOCJOMATKA – JEDEN Z NAJLEPSZYCH BLOGÓW O TEMATYCE PARENTINGOWEJ

Alicja jest socjologiem i mamą dwójki chłopaków oraz szczęśliwą żoną. Na swoim blogu w niesamowicie charakterystyczny i przystępny sposób przemyca wiedzę naukową. Jej teksty to prawdziwy majstersztyk.
Konkretne,  okraszone humorem, miejscami z odrobiną goryczy, dające do myślenia, sprawiają że pochłaniasz jeden za drugim. Z pewnością nie jedna z Was będzie czytać je na głos partnerowi bądź udostępni przyjaciółce. Gwarantujemy, że nie raz pękniecie ze śmiechu czytając kolejne akapity i popadniecie w totalny zachwyt.

SOCJOMATKA O DOSTAWCE

Autentyczność, nietuzinkowy styl w jaki opisuje swoje macieżyńskie doświadczenia odnajdziecie także w najnowszym wpisie Socjomatki, który dotyczy dostawki do wózka. Z przyjemnością dzielimy się z Wami linkiem do wpisu KLIK. 

Po lekturze tekstu “Dostawka na przystawkę” dowiecie się: jak wyglądały spacery socjomatki gdy na świecie pojawił się młodszy syn i co sprawiło, że zdecydowała się na takie rozwiązanie. Poznacie także subiektywną opinię dotyczącą funkcjonalności dostawki do wózka.

“BIEG RZEŹNIKA BEZ COOL FOCI NA MECIE”

Jeśli jesteście ciekawi jaką opinię wystawiła swojemu Riderowi Socjomatka kliknijcie w ten LINK i przekonajcie się sami.

ZERKNIJ OKIEM

Będąc na blogu socjomatka koniecznie zerknij na

Masz czas do 8 roku życia dziecka! Postaw na SEL
Kiedy dziecko mówi nie
Genialny lek na sezon jesienno – zimowy

To jedne z wielu wartościowych i merytorycznych wpisów, które po prostu musisz przeczytać będąc na www.socjomatka.pl

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *