NASZE PRODUKTY POLECA PANI GADŻET

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TO DLA NAS PRIORYTET

 Codzienne spacery z dwójką małych dzieci to często nie lada wyzwanie. Dostawka do wózka z siedziskiem stanowi alternatywę dla wózków rok po roku. Uniwersalność, zwrotność i niewielka waga sprawiają, że spacer staje się jeszcze przyjemniejszy.

Uniwersalna przystawka do wózka 2w1  to rewolucyjne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w zatłoczonych miastach, galeriach handlowych, wąskich polnych drogach czy alejkach parkowych.

Błyskawiczny demontaż dostawki do wózka z fotelikiem oraz możliwość podwieszenia jej do rękojeści, bez konieczności odpinania adapterów to kolejne atuty naszych produktów.

Pasy bezpieczeństwa oraz wygodny fotelik, który rośnie wraz z wiekiem sprawiają, że dostawką mogę komfortowo podróżować dzieci mające zaledwie 15 miesięcy. Maksymalne obciążenie przystawki to aż 25 kg.

SPACER Z DWÓJKĄ MAŁYCH DZIECI

Aby spacer z dwójką małych dzieci przestał być dla Ciebie wyzwaniem, a stał się prawdziwą przyjemnością!

Dostawka do wózka z fotelikiem to prosty sposób na to, aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci. To uniwersalny dodatek, który łatwo dopasować do większości wózków. Dzięki niemu każdy spacer będzie przyjemną wyprawą, która przyniesie wiele radości!

Dostosowana do potrzeb dzieci od 15 miesiąca życia funkcjonalna dostawka do wózka z fotelikiem służy do podróżowania na siedząco lub – po odkręceniu siedziska – na stojąco. Amortyzowane kółka sprawiają, że nawet jazda po nierównym podłożu jest bezpieczna i komfortowa. Ergonomiczny design, solidna konstrukcja i stabilność – to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa i wygody dla małych pasażerów.

Poznaj nasz patent na spacer z dwójką dzieci

Zadowolenie i wygoda dla rodzica 100%
Bezpieczeństwo i komfort dla dziecka 100%
Uniwersalny dodatek do większości wózków 99%
dostawka do wozka z fotelikiem
solidny-stelaz - dostawka.com.pl

Solidność potwierdzona 2-letnią gwarancją

Solidna konstrukcja, wysoka jakość materiałów i ergonomiczny design doecnione w prestiżowych konkursach

komfortowa-dostawka-do-wozka - dostawka.com.pl

Wygoda, którą pokocha Twoje dziecko

Fotelik posiada wygodne siedzisko z oparciem. Dzięki regulacji wysokości doskonale dopasowuje się do wzrostu dziecka. Miękkie i komfortowe uchwyty zapewniają komfort małym rączkom. Amortyzowane kółka sprawdzają się w każdych warunkach.

bezpieczenstwo-dziecka - dostawka.com.pl

Bezpieczeństwo, którego możesz być pewna

Siedzisko wyposażone jest w pasy, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo w pozycji siedzącej. Duża powierzchnia antypoślizgowa platformy redukuje ryzyko poślizgnięcia się dziecka stojącego na platformie.

CO NAS WYRÓŻNIA

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru idealnego modelu.

Jako jedyni udzielamy 2 lata gwarancji na nasze produkty.

Posiadamy wszystkie części zamienne do naszych dostawek.

Świadczymy profesjonalny serwis i naprawę pogwarancyjną.

PRZYJRZYJ SIĘ Z BLISKA

Zobacz jak wygodnie prowadzi się dostawkę zamontowaną przy wózku. Zwróć uwagę na łatwość montażu, zwrotność, niewielkie rozmiary, a także elementy bezpieczeństwa, które zastosowaliśmy w naszych produktach. KLIKNIJ

Jesteśmy pewni, że nasze Ridery zachwycą Twoje dziecko, a Tobie pozwolą cieszyć się ze wspólnego spacerowania.