POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

SPRAWDŹ CO O NASZYCH DOSTAWKACH SĄDZI PANI GADŻET

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TO DLA NAS PRIORYTET

Codzienne spacery z dwójką małych dzieci to często nie lada wyzwanie. Dostawka do wózka z siedziskiem stanowi alternatywę dla wózków rok po roku. Uniwersalność, zwrotność i niewielka waga sprawiają, że spacer staje się jeszcze przyjemniejszy.

Uniwersalna przystawka do wózka 2w1 to rewolucyjne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w zatłoczonych miastach, galeriach handlowych, wąskich polnych drogach czy alejkach parkowych.

Błyskawiczny demontaż dostawki do wózka z fotelikiem oraz możliwość podwieszenia jej do rękojeści, bez konieczności odpinania adapterów to kolejne atuty naszych produktów.

Pasy bezpieczeństwa oraz wygodny fotelik, który rośnie wraz z wiekiem sprawiają, że dostawką mogę komfortowo podróżować dzieci mające zaledwie 15 miesięcy. Maksymalne obciążenie przystawki to aż 25 kg.

MARTWISZ SIĘ CZY SOBIE PORADZISZ

Aby spacer z dwójką małych dzieci przestał być dla Ciebie wyzwaniem, a stał się prawdziwą przyjemnością!

Dostawka do wózka z fotelikiem to prosty sposób na to, aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci. To uniwersalny dodatek, który łatwo dopasować do większości wózków. Dzięki niemu każdy spacer będzie przyjemną wyprawą, która przyniesie wiele radości!

Dostosowana do potrzeb dzieci od 15 miesiąca życia funkcjonalna dostawka do wózka z fotelikiem służy do podróżowania na siedząco lub – po odkręceniu siedziska – na stojąco. Amortyzowane kółka sprawiają, że nawet jazda po nierównym podłożu jest bezpieczna i komfortowa. Ergonomiczny design, solidna konstrukcja i stabilność – to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa i wygody dla małych pasażerów.

Poznaj nasz patent na spacer z dwójką dzieci

Zadowolenie i wygoda dla rodzica 100%
Bezpieczeństwo i komfort dla dziecka 100%
Uniwersalny dodatek do większości wózków 99%