POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

CZAS I KOSZT DOSTAWY

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

Dokładamy starań aby zrealizować Państwa zamówienie w tempie ekspresowym.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat czasu realizacji zamówienia oraz kosztów dostawy. Pragniemy także poinformować, iż po złożeniu zamówienia na stronie www.dostawka.com.pl otrzymujecie Państwo na bieżąco powiadomienia e-mail o postępie realizacji zamówienia.

Po nadaniu przez nas przesyłki, macie Państwo możliwość stałego śledzenia trasy jaką pokonuje przesyłka oraz miejsc,gdzie się ona znajduje dzięki aktywnemu linkowi do śledzenia na stronie przewoźnika.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia złożone do godziny 11:30 realizowane są tego samego dnia. Po wyznaczonej godzinie realizacja zamówienia następuje kolejnego dnia roboczego.

W przypadku wyrobów tekstylnych czas realizacji może wydłużyć się do 2-3 dni roboczych.

*W czasie trwania „gorących okresów” ( przed świętami, promocje, przeceny itp) realizacja zamówień ulega wydłużeniu.

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy liczony jest od momentu zabrania paczki przez kuriera.

Dostawa kurierem DPD to szybki sposób dostarczenia przesyłki do domu. Po wysłaniu zamówienia przesyłka w większości zostaje dostarczona już następnego dnia.

Wybór Paczkomatu InPost to wygodny sposób dostarczenia przesyłki do wybranego paczkomatu i możliwość odebrania jej w ciągu 48 h od otrzymania sms-a z kodem odbioru. Bez kolejek i o każdej porze. Paczkomaty działają 24 h/7. To idealna alternatywa dla osób, które nie chcą wyczekiwać przybycia kuriera do domu.