POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW

DOSTAWKA to marka, która zrodziła się z potrzeby. Potrzeby bezpiecznego i komfortowego spacerowania z dwójką małych dzieci. Wyjścia do sklepu, przychodni, przedszkola stanowiły nie lada wyzwanie z jednym dzieckiem, a co dopiero z dwoma. Chcieliśmy ułatwić sobie życie a przy okazji okazało się, że dostawka zachwyciła dziesiątki przechodniów i innych rodziców.

Postanowiliśmy więc wprowadzić Ridery na polski rynek i sprawić by nasz Patent na spacer z dwójką dzieci stał się ogólnodostępny w naszym kraju.

ZA KAŻDYM INNOWACYJNYM PRODUKTEM KRYJE SIĘ HISTORIA

Na polskim rynku nie istniało rozwiązanie, które pozwoliłoby w sposób bezpieczny i komfortowy podróżować starszemu dziecku, w momencie narodzenia młodszego rodzeństwa. Tak pewnej nocy w naszych głowach urodził się pomysł uniwersalnej dostawki do wózka z siedziskiem, który zaczęliśmy z energią realizować.

NASZE PRODUKTY

Poznaj pełną ofertę naszych uniwersalnych dostawek do wózka z siedziskiem. Każdy model zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Twojego dziecka. Wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, fotelik który rośnie wraz z wiekiem oraz antypoślizgową platformę, przeznaczony jest dla dzieci od 15 m-ca życia do max wagi 25 kg.

Dodatkowo poszczególne wersje dostawek cechują się innymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, tak aby każdy rodzic znalazł produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Świecące koła, obrotowa kierownica, a może miękkie uchwyty do trzymania rączek?

Twoje dziecko pragnie podróżować na stojąco? Nie ma problemu. Podwójna funkcjonalność naszych produktów pozwala na korzystanie z dostawki w wersji stojącej. Wystarczy odkręcić fotelik i w kilka sekund dostawka z siedziskiem zmienia się w tradycyjną platformę.

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

Wysoka jakość naszych produktów, bezpieczeństwo oraz niestandardowe rozwiązania zostały docenione nie tylko przez rodziców ale i przez ekspertów z branży dziecięcej.

Nasze produkty otrzymały następujące nagrody:

TOP CHOICE CREATIVE CHILD MAGAZINE 2012

WYRÓŻNIENIE NAGRODA RODZICÓW 2017

REKOMENDACJĘ PANI GADŻET

WYBÓR RODZICÓW 2018

CO NAS WYRÓŻNIA

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru idealnego modelu dostawki.

Jako jedyni udzielamy 2 lata gwarancji na nasze produkty.

Posiadamy wszystkie części zamienne do naszych dostawek.

Świadczymy profesjonalny serwis i naprawę pogwarancyjną.

KONTAKT

DOSTAWKA
ul. Reymonta 39
98-200 Sieradz

tel: 507808527
e-mail: biuro@dostawka.com.pl

Dostawka-logo - dostawka.com.pl