POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

FAQ

 1. Czy dostawka pasuje do każdego wózka?
  Model X Rider pasuje do ok 95 % wózków, modele Cozy Rider oraz Side Rider pasują do niemal każdego wózka. Istnieją jednak modele wózków do których montaż dostawki nie będzie możliwy. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@dostawka.com.pl.

 2. Do jakiego wieku dziecko może korzystać z dostawki?
  Max waga dziecka podróżującego w dostawce to 25 kg. Ciężko określić jest o limit wiekowy, gdyż każde dziecko ma inne potrzeby rozwojowe.

 3. Od którego roku dziecko może korzystać z dostawki?
  Dostawka przeznaczona jest dla maluszków już od 15 m-ca życia. Wysokie podparcie pod plecy oraz 3 punktowe pasy bezpieczeństwa zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

 4. Czy moje dziecko będzie chciało korzystać z dostawki?
  Dzieci bywają różne, choć z naszego doświadczenia wiemy, że problem przeważnie jest inny. Zdecydowana większość dzieci nie chce schodzić z dostawki 😉

 5. Czy dostawka sprawdzi się także zimą?
  Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, w której znaleźć można wiele zdjęć obrazujących, że z naszych dostawek można korzystać cały rok.

 6. Czy fotelik można zdemontować?
  Tak. Wszystkie modele dostawek poza Side Rider, to przystawki do wózka 2w1. Po odkręceniu siedziska dłonią Twoje dziecko może korzystać z platformy do wózka i podróżować na stojąco.

 7. Czy dostawka wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa?
  Tak. Dostawka posiada trzy punktowe pasy bezpieczeństwa.

 8. Czym różnią się modele X Rider i Cozy Rider?
  Przede wszystkim sposobem montażu do wózka. Model X Rider mocowany jest do poprzeczki między tylnymi kołami wózka za pomocą haków na metalowej ramie, modele Cozy Rider natomiast wyposażone są w adaptery teleskopowe (które można wydłużać bądź skracać), które zakończone są opaskami zaciskowymi. Opaski można zamontować zarówno do poziomych jak i pionowych elementów stelażu wózka. Dokładna specyfika każdego modelu przedstawiona jest w naszym sklepie internetowym na www.dostawka.com.pl w zakładce sklep. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki PRZED ZAKUPEM

 9. Która dostawka jest najlepsza?
  Wiele zależy od samego wózka, potrzeb oraz trybu życia. Istnieją modele, które lepiej sprawdzą się przy lekkich wózkach, takie które rekomendujemy szczególnie na trudny, nierówny teren oraz takie, które zapewniają maksymalny komfort prowadzenia wózka z dostawką.

 10. Czy modele Cozy 4Rider są bardziej stabilne ponieważ mają 4 kółka?
  Nie do końca tylko ilość kół wpływa na stabilność dostawki. Model X Rider ma 2 koła a mimo wszystko jest najbardziej stabilny ze względu na sposób montażu.

 11. Jaki jest okres gwarancji?
  Na wszystkie produkty w naszym sklepie udzielamy dwuletniej gwarancji.

 12. Czy nasze dostawki można znaleźć w sklepach stacjonarnych na terenie Polski?
  Współpracujemy ze sklepami w wielu polskich miastach. Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się czy w Twojej miejscowości mamy sklep partnerski.

 13. Czy jest możliwość podpięcia dostawki (podwieszenia do góry) gdy nie jest używana?
  TAK. W zestawie znajduje się pasek umożliwiający podwieszenie dostawki do wózka.

 14. Jakie dodatkowe akcesoria dostępne są w sprzedaży?
  W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele dodatkowych produktów do dostawek, które sprawiają, że spacer jest jeszcze przyjemniejszy. Koniecznie poznaj:
  -przedłużkę do rączki wózka KLIK
  -poduszeczkę do dostawki KLIK
  -torebeczkę KLIK
  -mufki do dostawki KLIK
  -mufki do wózka KLIK
  -uchwyt na napój KLIK
  -osłonkę przeciwdeszczową do dostawki KLIK oraz śpiworek do dostawki KLIK

 15. Jaki jest czas realizacji zamówienia?
  Większość zamówień realizujemy ekspresowo. Zamówienia złożone do godz. 11.30 wysyłamy tego samego dnia. W przypadku akcesoriów tekstylnych do dostawki (takich jak mufki, śpiworki) czas realizacji może ulec wydłużeniu.
 16. Mojego wózka nie ma na liście wózków kompatybilnych z dostawką X Rider 2w1 czy to oznacza, że dostawka do niego nie pasuje? Przyznajemy, że od jakiegoś czasu nie aktualizujemy listy wózków. Jeśli Państwa wózka nie ma w naszym spisie prosimy o podesłanie zdjęcia tyłu i boku wózka na adres biuro@dostawka.com.pl
 17. Czy poradzę sobie z montażem dostawki do wózka?

  Oczywiście! W zestawie znajduje się instrukcja montażu w języku polskim oraz komplet niezbędnych narzędzi do pierwszego montażu. Przy każdym kolejnym podłączeniu dostawki do wózka, nie musisz używać już żadnych narzędzi.

 18. Czy realizujemy wysyłki zagraniczne?

  Oczywiście. Zapraszamy do zakładki , gdzie przedstawiamy koszty wysyłki do większości krajów europejskich i nie tylko. Jeśli Twojego kraju nie ma na liście skontaktuj się z nami.

 19. Czy muszę kupować przedłużkę do rączki wózka?

  Nie ma takiej konieczności, wiele zależy od posiadanego wózka, długości rękojeści i wzrostu.

 20. Ile trwa zamontowanie dostawki do wózka?

  Kilka sekund, niezależnie do wybranego modelu dostawki.

 21. Czy wózkiem z dostawką zmieszczę się w windzie?

  TAK.

 22. Do jakich wózków pasuje dostawka?

  Nasze dostawki pasują do większości wózków dostępnych na polskim rynku. Wśród popularnych marek znajdują się: Adamex, Anex, Baby Active, Baby Design, Baby Jogger Baby Merc, Babyzen, Bebecar, Bebetto, Bexa, Britax, Bugaboo, Camarelo, Cusualplay, Chicco, Coletto, Coto Baby, Coneco, Cybex, Delti, Dorjan, Dynamic Baby, Emmaljunga, Espiro, Euro Cart, Graco, Greentrom, Hartan, Hauck, iCandy, Invictus, Jane, Jedo, Joie, Joolz Day, Junama, Kinderkraft, Lonex, Mamas&Papas, Maxi Cosi, Mima, Mutsy, Muvo, Navington, Onyx, Peg-perego, Riko, Roan, Recaro,Quinny, Seka, Stokke, Sun Baby, Tako, Teutonia, Tfk, Tutek, Tutis, Wiejar, Verdi, Valco Baby, Venicci, X lander, 4Baby

 23. Czy mogę dokonać zwrotu?

  Oczywiście w terminie 14 dni możliwy jest zwrot zakupionych produktów. Szczegółowe warunki zwrotów znajdują się w zakładce zwroty i reklamacje.

 24. Zgubiłem adapter bądź inny element dostawki, czy posiadacie części zamienne?

Oczywiście, w naszym sklepie znajdziesz wszystkie podzespoły do naszych dostawek. Jeśli nie możesz znaleźć konkretnego elementu skontaktuj się z nami, pisząc na adres biuro@dostawka.com.pl