POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

Różnice w sposobie mocowania dostawki

Wielokrotnie zdarza się, że zwracacie się do nas z pytaniem, jaki model dostawki do wózka powinniście wybrać, na czym polega różnica w sposobie mocowania dostawki do wózka?

Bardzo dobrze, od tego właśnie jesteśmy, żeby rozwiewać Wasze wątpliwości i pomagać w podjęciu właściwej decyzji odnośnie dostawki do wózka!

 

Zacznijmy od tego, że w naszej ofercie znajdziecie kilka modeli uniwersalnych dostawek do wózka. Na czym polega ich uniwersalność zapytacie.

Zastosowane rodzaje adapterów umożliwiają podpięcie platformy do niemal każdego wózka. Ale po kolei…

W naszych produktach zastosowano dwa podstawowe systemy mocowań: metalowa rama zakończona hakami (w modelach X Rider oraz X Rider Plus) oraz teleskopowe adaptery wraz z opaskami zaciskowymi ( we wszystkich modelach Cozy Rider)

 

Poniższe zdjęcia obrazują podstawowe różnice odnośnie systemu mocowania dostawki do wózka.

 

W modelach X Rider możemy regulować rozstaw, wysokość oraz w niewielkim stopniu także odległość dostawki od wózka, a dodatkowo dzięki obecności 4 różnych nakładek na haki mocujące, dostosowujemy dostawkę do średnicy poprzeczki między tylnymi kołami, tak aby w optymalny sposób obejmowała stelaż wózka.

W modelach Cozy Rider zastosowane adaptery teleskopowe pozwalają na znacznie większą możliwość regulacji odległości platformy z siedziskiem od wózka, dzięki wydłużaniu bądź skracaniu stopnia wysunięcia ramion. Dodatkowo regulacji podlega także kąt nachylenia ramion, który ustalany jest przy pomocy pokręteł znajdujących się po bokach adapterów. W dostawkach Cozy Rider zastosowaliśmy inny system łączenia ze stelażem wózka. Spotkamy tutaj klamry (opaski) zaciskowe, które pozwalają na podpięcie dostawki w różnych miejscach stelażu wózka i nie wymagają obecności poprzeczki między tylnymi kołami – jak to ma miejsce w modelach X Rider.

 

 

Jeśli Twój wózek nie posiada poziomej belki między tylnymi kołami, wybieraj spośród dostawek Cozy Rider na dwóch bądź czterech kołach.

Poniżej znajduje się schemat wyboru dostawki, który krok po kroku przeprowadzi Cię poprzez kolejne pytania i pozwoli na pojęcie właściwej decyzji.

 

 

Zachęcamy także do odwiedzenia zakładki PRZED ZAKUPEM.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Achat Alpuric (Zyloprim) en Ligne sans Ordonnance