POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

Torba do wózka czeka właśnie na Ciebie!

ZOSTAŃ NASZYM TESTEREM I WYGRAJ TORBĘ DO WÓZKA!

Wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowy produkt- TORBA DO WÓZKA.

Co ją wyróżnia:

  1. wodoodporna tkanina
  2. możliwość zawieszenia toby z boku wózka
  3. spora liczba kieszonek
  4. atrakcyjne wzory

Krótko o tym skąd pomysł…

To Wy byliście naszą inspiracją!

Otrzymywaliśmy od Was pytania odnośnie torby bocznej do wózka. Informowaliście nas, iż te obecne na rynku nie są wygodne jeśli korzysta się z dostawki. Wisząca przed, bądź nad głową dziecka sporych rozmiarów torba, po prostu nie zdaje egzaminu.

Skoro więc zgłaszacie taki problem, postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i wraz z zaprzyjaźnioną firmą Magsy stworzyliśmy prototyp torby bocznej, który widzicie na zdjęciu.

Dzięki paskom na rzep powiesicie ją do każdego wózka, zarówno z boku jak i do rękojeści. Kompaktowe rozmiary pozwolą na zmieszczenie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy a estetyczny design, nawiązuje do akcesoriów które już są w naszej ofercie, tj. do torebeczki, poduszeczki na siedzisko,mufek i śpiworka.

Początkowo wprowadzimy kilka wzorów kolorystycznych i sprawdzimy, które cieszą się największym zainteresowaniem. Być może zdecydujemy się także na ponadczasowy melanżowy wzór, wykończony dodatkami z eko skóry… czas pokaże. 😉

Z pewnością będziemy informować Was na blogu, zaglądajcie.

 

TYMCZASEM….

Aby wygrać i przetestować torbę na spacerach, odwiedź nasz profil na fb klik i znajdź post dotyczący akcji z taką grafiką bądź kliknij na zdjęcie poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do 3.04.2019 roku.

 

 

Zobacz jak prezentuje się torba przy wózku

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *