Torba do wózka czeka właśnie na Ciebie!

ZOSTAŃ NASZYM TESTEREM I WYGRAJ TORBĘ DO WÓZKA!

Wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowy produkt- TORBA DO WÓZKA.

Co ją wyróżnia:

  1. wodoodporna tkanina
  2. możliwość zawieszenia toby z boku wózka
  3. spora liczba kieszonek
  4. atrakcyjne wzory

Krótko o tym skąd pomysł…

To Wy byliście naszą inspiracją!

Otrzymywaliśmy od Was pytania odnośnie torby bocznej do wózka. Informowaliście nas, iż te obecne na rynku nie są wygodne jeśli korzysta się z dostawki. Wisząca przed, bądź nad głową dziecka sporych rozmiarów torba, po prostu nie zdaje egzaminu.

Skoro więc zgłaszacie taki problem, postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i wraz z zaprzyjaźnioną firmą Magsy stworzyliśmy prototyp torby bocznej, który widzicie na zdjęciu.

Dzięki paskom na rzep powiesicie ją do każdego wózka, zarówno z boku jak i do rękojeści. Kompaktowe rozmiary pozwolą na zmieszczenie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy a estetyczny design, nawiązuje do akcesoriów które już są w naszej ofercie, tj. do torebeczki, poduszeczki na siedzisko,mufek i śpiworka.

Początkowo wprowadzimy kilka wzorów kolorystycznych i sprawdzimy, które cieszą się największym zainteresowaniem. Być może zdecydujemy się także na ponadczasowy melanżowy wzór, wykończony dodatkami z eko skóry… czas pokaże. 😉

Z pewnością będziemy informować Was na blogu, zaglądajcie.

 

TYMCZASEM….

Aby wygrać i przetestować torbę na spacerach, odwiedź nasz profil na fb klik i znajdź post dotyczący akcji z taką grafiką bądź kliknij na zdjęcie poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do 3.04.2019 roku.

 

 

Zobacz jak prezentuje się torba przy wózku

 

 

Share this post
  , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *