Dostawka do wózka 2 w 1

dostawka do wozka 2 w 1 - dostawka siedząca i stojąca

Każdy model dostawki z fotelikiem dostępny w naszym sklepie na www.dostawka.com.pl to dostawka do wózka 2 w 1.

Co znaczy sformułowanie 2w1?

Oferowane przez nas przystawki do wózków to połączenie tradycyjnej platformy z wygodnym fotelikiem. Dzięki temu zyskujecie dwie opcje w jednym produkcie. W zależności od potrzeb, wieku Waszego dziecka bądź jego upodobań możecie korzystać z dostawki w wersji stojącej jak i siedzącej.

Dla kogo dostawka siedząca?

Podróżowanie w komfortowym foteliku z wysokim podparciem pod plecki to idealna propozycja zarówno dla maluszków jak i starszych dzieci. Z siedzącej dostawki mogą korzystać szkraby mające zaledwie 15 miesięcy. Każdy rodzic wie, że małe nóżki niestety szybko się męczą i o dłuższym spacerze można zapomnieć. Niekiedy już po przejściu 100 metrów maluch włącza alarm i domaga się wzięcia na ręce. A co jeśli dodatkowo przychodzi nam pchać wózek z młodszą siostrą czy bratem? Sytuacja robi się dość problematyczna. Dodatkowa para rąk rozwiązałaby sprawę, jednak nie zawsze możemy liczyć na wsparcie męża czy innych bliskich.

Pasy robią robotę

Dzieci to wulkany energii. Interesuje je wszystko co dzieje się wokół. Wiele sytuacji, miejsc, rzeczy to dla nich zupełna nowość. Nowość która jest intrygująca i warta zbadania, przyjrzenia się bliżej i dotknięcia. Uważność i roztropność to cechy, których maluchy dopiero się nauczą. Póki co liczy się dla nich eksplorowanie otaczającego świata. Chyba każdemu zdarzyło się biec za uciekającym dzieckiem, które nieświadome zagrożenia oddala się na niebezpieczną odległość… W miejskiej dżungli nie trudno o tragedię. Pośpiech, dziesiątki aut, tłumy przechodniów….i maluch biegnący przed siebie z uśmiechem na ustach.

Centra handlowe, sklepy, parki, ogrody zoologiczne itp. to miejsca, w których niełatwo upilnować ciekawego świata małego odkrywcę

Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa w foteliku dostawki to prawdziwe wybawianie. Zapinając dziecko macie pewność, że nigdzie nie oddali się bez Waszej wiedzy.

 

Zobacz Film

Fotelik nie tylko dla malucha

Starsze dzieci mimo tego, że są w stanie spacerować na znacznie dłuższe dystanse, także potrzebują odpocząć. Spacer za rękę z rodzicem w końcu bywa dla nich wyzwaniem. Perspektywa noszenia na rękach 20 kilogramów nie należy do atrakcyjnych. Dzięki dostawce do wózka z siedziskiem Wasze dziecko może w dowolnym momencie skorzystać z fotelika i naładować akumulatory. Maksymalne obciążenie dostawki to aż 25 kg., co sprawia że przystawka starczy Wam na kilka lat.

Jazda na stojąco to frajda

A kiedy spacer w foteliku to za mało i przydałyby się dodatkowe wrażenia? Wystarczy odkręcić dłonią pokrętło znajdujące się pod platformą do wózka. W kilka sekund dostawka z fotelikiem zamienia się w platformę do wózka, na której dziecko może podróżować jak na deskorolce. Wszystkie starszaki uwielbiają tę opcję i z pewnością ucieszy je możliwość jazdy na desce.

Kiedy nóżki znów się zmęczą…. wystarczy zamontować siedzisko i gotowe. Można odpocząć, siedząc wygodnie w foteliku.

Przemyślane rozwiązania, łączące kilka funkcji w jednym produkcie to atuty naszych Riderów.

W końcu chodzi o to by spacer był przyjemnością dla dziecka i rodzica.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *