POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

Zgarnij nagrody w zabawie na Instagramie

do wygrania dostawka - zabawa na instagramie

W planach zakup dostawki do wózka? A jeśli Ci powiemy, że dostawka może być Twoja za 0,00 zł? Weź udział w zabawie organizowanej na na naszym profilu IG i zgarnij nagrody!

Jeśli masz konto na instagramie, nie zwlekaj tylko zgłoś się do zabawy, którą organizujemy razem z @anthony_and_mommy, @aleksandra_glaza i @mama_spzoo . Wyłonimy 3 zwycięzców!

NAGRODY:
1. Dostawka do wózka z fotelikiem

2. Pościel Slipin 4 SEASON 180×90 @slipin.pl

3. Torba boczna w kolorze czarnym

 

Zasady są proste!
Zabawa przewidziana jest dla osób obserwujących profile organizatorek oraz sponsorów ‼
  • Pod postem rozdaniowym u organizatorek zaproś 3 przyjaciół. Możesz dodać maksymalnie po 10 komentarzy na każdym profilu. Pamiętaj by za każdym razem zapraszać innych przyjaciół.Nie nadużywaj emotikonów.
  • Dodaj komentarz pod trzema najnowszymi zdjęciami organizatorek (przed lub po dodaniu posta z rozdaniem).
  • Udostępnij proszę grafikę na story lub w profilu*Rozdanie potrwa od 17.06 do 24.06. *Pamiętaj by Twój profil był publiczny w dniu zakończenia rozdania do momentu podania wyników. *Wyniki w terminie do 7 dni od zakończenia *Zabawa nie jest grą losową *W zabawie nie mogą brać udziału osoby spokrewnione z organizatorem. *Wysyłka na terenie Polski. * Rzeczy zostaną wysłane w terminie do 2 tygodni od zakończenia * Zabawa nie jest powiązana z serwisem Instagram. *Osoby, które po zabawie przestaną obserwować organizatorów i sponsorów nie będą brane pod uwagę w kolejnych * Ewentualne reklamacje będą rozpatrywane przez sponsorów. * Wszelkie dane uczestników zostaną usunięte po zakończeniu zabawy i wysyłce *Zabawa nie podlega ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U.1992 nr 68 poz.341)
    #dostawkadowozka #dostawka #dostawkaxrider #rozdanie #konkurs #zabawa #wygrajnagrody #momof2 #mamadwojki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *