NOWOŚĆ – OSŁONKA PRZECIWDESZCZOWA DO DOSTAWKI

Osłonka przeciwdeszczowa do dostawki już dostępna w naszym sklepie! Wiemy, że czekaliście na ten produkt i z radością prezentujemy nasze dzieło.

JESIENNA AURA POTRAFI ZASKOCZYĆ

Pogoda za oknem zachęca do wyjścia na spacer, lecz pora przygotować się na nadchodzące wielkimi krokami pochmurne, deszczowe dni. Czy często rezygnowaliście ze spacerów z powodu deszczu? Poświęcaliście się i wychodziliście, trzymając w ręku parasolkę, która utrudniała manewrowanie wózkiem? Spadające z nieba krople zbierają z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, nie rezygnujcie zatem z tych zdrowych wypraw!

OCHRONA PRZED DESZCZEM I ŚNIEGIEM

Już nie musicie martwić się, że starszak podróżujący w dostawce zmoknie. Nasz nowy produkt – OSŁONKA PRZECIWDESZCZOWA jest idealnym rozwiązaniem na jesienne wyjścia z dostawkami do wózka. Daszek nad główką zapewni doskonałą ochronę przed deszczem i wiatrem.

KOMPAKTOWE ROZMIARY

To praktyczne i wygodne rozwiązanie sprawi, że będziecie przygotowani na każdą pogodę, w dodatku dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu, osłonkę możecie mieć zawsze przy sobie w torbie, bądź wozić pod wózkiem.

SPACER W DESZCZU MOŻE BYĆ PRZYJEMNY

Osłonka przeciwdeszczowa została zaprojektowana tak, aby dziecko mogło w pełni cieszyć się spacerem – nie tylko chroni przed deszczem, ale także gwarantuje wygodę i niczym nieograniczone poznawanie świata i zmieniającej się przyrody.  Za sprawą dużego okienka z przodu każde wyjście będzie dostarczało małemu obserwatorowi porcji nowych wrażeń. Natomiast dzięki niezabudowanym bokom dziecko nadal będzie czuło się swobodnie i komfortowo.

Zajrzyj do naszego sklepu i dowiedz się więcej KLIK

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *