LADY BIRD – NAJLEPSZA DOSTAWKA DO WÓZKA NA WIOSNĘ

JEST WIOSNA, SĄ I BIEDRONKI

Powiew wiosny w naszej ofercie za sprawą Lady Bird, która dołączając do rodziny dostawek, wprowadziła kolor i świeżość do oferty.
Poza walorami estetycznymi, ten model dostawki do wózka jest wyjątkowo kompaktowy. W prawdzie nie ma skrzydeł, lecz prowadzi się bardzo delikatnie i dzięki swojej wadze jest lekki jak… biedronka.

PRZEJAŻDŻKA NA BIEDRONCE STAJE SIĘ MOŻLIWA

Dostawka Lady Bird posiada dwa amortyzowane koła z czerwonymi akcentami kolorystycznym, które znajdują się pod uroczą czerwoną platformą w czarne kropki.
Ten model dostawki mocowany jest do wózka za pomocą kamer zaciskowych. Dzięki temu, Lady Bird pasuje do niemal każdego wózka, a montaż zajmuje zaledwie kilka sekund.
Podróżowanie na grzbiecie biedronki staje się możliwe, dzięki fotelikowi, w którym dziecko może odpocząć. Długi spacer potrafi dać w kość małym nóżkom, które potrzebują odpoczynku.

O bezpieczeństwo i wygodę maluszka dbają dwupunktowe pasy bezpieczeństwa, które “zatrzymają” na miejscu zbyt aktywnych pasażerów i uniemożliwiają samodzielne opuszczenie pojazdu.

3 OPCJE W JEDNEJ DOSTAWCE

Lady Bird to dostawka, która umożliwia jazdę na siedząco oraz stojąco.
Dzięki znajdującemu się w zestawie paskowi, przystawkę można także podwiesić do wózka. Ten patent przydaje się w sytuacji, gdy w danej chwili dostawka nie jest używana.

najlepsza dostawka do wózka

Lady Bird to najlepsza dostawka do wózka na wiosenne spacery, która zachwyci swym wdziękiem niejednego maluszka. Atrakcyjna cena tego modelu, to kolejny atut tego rozwiązania.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *