NOWY WYMIAR SPACERÓW – BOCZNA DOSTAWKA SIDE RIDER.

dostawka boczna Side Rider

Zastanawiasz się czy warto wybrać Side Ridera? Przeczytaj ten wpis, by dowiedzieć się co wyróżnia dostawkę Side Rider.

Boczna dostawka do wózka Side Rider to model, który w znacznym stopniu różni się od pozostałych dostawek w naszej ofercie.

Posiada całkowicie innowacyjny system montażu, który umożliwia zamontowanie dostawki do bocznych elementów stelażu. W taki sposób, że dostawka znajduje się nie przed, lecz obok osoby, która prowadzi wózek. Jednocześnie wartym podkreślenia jest fakt, że Side Rider nie wpływa w znaczący sposób na zwiększenie szerokości wózka. Tylne koło wózka znajduje się bowiem w połowie szerokości dostawki.

dostawka boczna do wózka

Takie umiejscowienie dostawki niesie ze sobą następujące zalety:

  • zyskujesz jeszcze większy komfort prowadzenia wózka z dostawką
  • nie obawiasz się, o to czy będziesz kopał/ ła w platformę dostawki
  • masz możliwość zamocowania dostawki do większości wózków
  • Twoje dziecko ma nieograniczone pole widzenia
  • nie musisz korzystać z przedłużki do rączki wózka
  • błyskawicznie zamontujesz i odczepisz dostawkę do wózka
boczna dostawka do wózka Side Rider

Boczna dostawka Side Rider posiada także niezależny system hamulcowy. W dowolnym momencie możesz zastopować dostawkę w miejscu. Dzięki temu masz pewność, że nie przesunie się nawet o milimetr, kiedy na przykład będziesz korzystać z komunikacji miejskiej.

Pasy bezpieczeństwa to oczywiście podstawa! W końcu ruchliwy dwulatek ma w sobie tyle ciekawości i energii, że sam fotelik nie jest w stanie zatrzymać go na miejscu. Dzięki temu, że pasy umieszczone są na brzuszku i w kroku możesz ze spokojem podróżować, robić zakupy z dwójką dzieci bądź spacerować w pobliżu ruchliwego osiedla.

Nowością w tym modelu dostawki jest także regulowane i składane ramię mocujące, które umożliwia dostosowanie poziomu pochylenia do pożądanego położenia. Dodatkowo dzięki temu, że zarówno koła jak i fotelik możemy zdemontować, Side Rider jest wyjątkowo łatwy w transporcie i zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy SIDE RIDER to idealna opcja dla Ciebie, odwiedź nasz kanał na Instagramie i Facebooku, przeczytaj opinię rodziców, którzy już cieszą się ze spacerów i uważają, że był to strzał w dziesiątkę.

dostawka boczna
Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *