POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

OSŁONA PRZECIWDESZCZOWA deluxe – TOTALNY HIT NA JESIEŃ

OSŁONA PRZECIWDESZCZOWA W NOWEJ ODSŁONIE

Uwielbiamy zaskakiwać Was premierami nowych produktów zwłaszcza, że ten produkt to sztos nad sztosy!
Osłona przeciwdeszczowa do dostawki w wersji deluxe to ulepszona wersja swojej poprzedniczki.

CO SIĘ ZMIENIŁO?

Panele boczne
Zastosowane po obu stronach boczne, rozsuwane na zamek błyskawiczny panele wykonane z folii przeciwdeszczowej jeszcze lepiej osłonią maluszka przed deszczem i wiatrem. Nawet zacinający z boku deszcz zostanie zablokowany przez tarczę ochronną nad dostawką.

Wentylowane wnętrze
W bocznych elementach osłony przeciwdeszczowej wprowadziliśmy otwory wentylacyjne. Dzięki temu możliwy jest swobodny przepływ powietrza i zapobiegające parowaniu.

Przedni panel ochronny
Aby mieć pewność, że małe kolanka również pozostaną suche, wyposażyliśmy osłonę przeciwdeszczową w frontalny panel szczelnie zapinany na rzep.
Dzięki temu patentowi, możesz w dowolnym momencie podać dziecku smoczek czy napój bez konieczności zdejmowania całej osłony.

Wzmocniona konstrukcja
Udoskonaliliśmy stelaż osłony oraz elementy podporowe, tak aby była jeszcze bardziej odporna na powiewy wiatru i idealnie trzymała się na miejscu.

KOMPATYBILNOŚĆ

Osłona przeciwdeszczowa w wersji deluxe dzięki swojej konstrukcji, pasuje do każdego modelu dostawki, który znajdziecie w naszym sklepie:
X Rider, X Rider Plus, Cozy Rider, Cozy Rider Plus, Cozy 4 Rider, Cozy 4S Rider, Side Rider.

Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebooku oraz naszego nowego profilu na TikToku gdzie od niedawna publikujemy posty z udziałem naszych produktów.