MIKOŁAJKOWE NAGRODY ROZDANE.

Mikołajkowy konkurs już rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie. Kreatywność i wysoki poziom konkursu, sprawił że mieliśmy nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców.

Przypomnijmy, że na laureatów konkursu czekały następujące nagrody:

  • mufki dla rodzica (link)
  • osłonka przeciwdeszczowa do dostawki (link),
  • mufki dla dziecka (link)
  • czerwona poduszeczka na siedzisko (link).

Akcesoria do dostawki z pewnością przydadzą się podczas zimowych spacerów, sprawiając, że będzie jeszcze cieplej i przyjemniej.

Z przyjemnością przedstawiamy poniżej zwycięzców, którzy jeszcze przed świętami będą mogli cieszyć się ze swoich nagród.

Pierwsze miejsce zajęła Pani Natalia i zgarnęła super ciepłe mufki dla rodzica do wózka.

My się zimy nie boimy. Na spacery wciąż chodzimy. Mała dwójka daje radę, więc śpiworek szybko kładę. Na dostawke, która sprawia, że kazdy spacer to zabawa. Mały Dawid w wózku leży A Dominik jak należy w swej dostawce jedzie rad chętnie zwiedzi cały świat. Bo wygodnie I tak miło chyba was to nie zdziwiło. Bo wygodnie I przyjemnie, wciąż jeździmy tak niezmiennie. Chociaż czasem rodzinka smutna. Bo pogoda jest okrutna no i często braknie słonka więc potrzebna jest osłonka i w konkursie startujemy bo też wygrać bardzo chcemy ♥️♥️♥️”

Drugie miejsce zajęła Pani Aleksandra, zdobywając osłonkę przeciwdeszczową do dostawki

My się zimy nie boimy,
z dostawką na spacery chodzimy,
teraz mamy też śpiworek,
na tę mroźną zimową porę.
W konkursie tym ochoczo udział bierzemy,
bo atrakcyjne nagrody wygrać chcemy.”

Trzecie miejsce zajęła Pani Karolina. Wygrała dla swojego syna cieplutkie mufki do dostawki.

My się zimy nie boimy i na spacery dzięki dostawce wychodzimy. Na dostawce jedzie mały Kajtek wysłać stos świątecznych kartek. W wózku jedzie z nami Norbert , pomocnik do zaklejania kopert. Jadą razem na wspólnym spacerze. Jeden w wózku jeden na Xriderze !”

Czwarte miejsce zajęła pani Karolina, zgarniając czerwoną poduszeczkę do dostawki z limitowanej edycji.

My sie zimy nie boimy z x riderem wychodzimy, mufki ciepłe ma mamusia i kupiła dla Maciusia”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe zdjęcia ze spaceru okraszone świetnymi wpisami !Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu na facebooku Dostawka X Rider 2w1 (link), aby być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami.

Share this post