POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

JAK ZAMONTOWAĆ DOSTAWKĘ COZY 4 RIDER DO WÓZKA?

Jak zamontrować dostawkę Cozy 4 do wózka

W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam krok po kroku jak zamontować dostawkę do wózka Cozy 4 Rider oraz wskażemy na główne atuty tego modelu.

Informacje zawarte w tym wpisie dotyczą wszystkich modeli na adapterach teleskopowych tj:

  1. Cozy Rider
  2. Cozy Rider Plus
  3. Cozy 4S Rider
  4. Cozy 4 Rider

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak zamontować dostawkę do wózka X Rider, zapoznaj się z tym wpisem na naszym blogu https://dostawka.com.pl/jak-zamontowac-dostawke-do-wozka/ lub obejrzyj film https://www.youtube.com/watch?v=UIEZvtO5Tt4

UNIWERSALNA DOSTAWKA DO WÓZKA

Modele z rodziny Cozy Rider, dzięki swojej konstrukcji pasują do niemal każdego wózka. Wyróżnia je uniwersalny system klamer mocujących, które sprawiają, że możemy zamontować je zarówno do wózków spacerowych, wielofunkcyjnych 3w1 jak i bliźniaczych. Dzięki temu po zmianie wózka na lżejszą wersję spacerową nadal będziecie mogli korzystać z dostawki, gdyż klamry bez problemu pasują do większości najbardziej popularnych wózków spacerowych. Do najchętniej wybieranych modeli należą Valco Snap 4 Trend, Joie Literax, Mutsy Nio, Cybex Essy S.

Cybex Priam i dostawka Cozy 4 Rider

PŁYNNA REGULACJA ODLEGŁOŚCI DOSTAWKI OD WÓZKA

Adaptery teleskopowe zastosowane w modelach Cozy Rider pozwalają na regulowanie odległości dostawki od wózka, poprzez wydłużanie bądź odpowiednie skracanie długości ramion (3 stopniowa regulacja). Dzięki temu uzyskujemy odpowiedni poziom odległości dostawki od wózka, dostosowany do potrzeb dziecka i rodzica.

Funkcja ta przydatna jest w szczególności, kiedy młodsze dziecko, podróżujące w wózku spacerowym ucina sobie drzemkę i konieczne jest położenie oparcia do pozycji poziomej. Wówczas wystarczy wysunąć ramiona mocujące ma maksymalną długość, przez co dostawka znajdować się będzie stosowanie dalej za wózkiem.

Co ważne podkreślenia, regulacja długości ramion mocujących zajmuje ułamek sekundy i nie potrzebne są w tym celu żadne dodatkowe narzędzia. Wystarczy jedynie nacisnąć palcem wskazującym na przycisk i wysunąć bądź cofnąć położenie ramion mocujących.

montaż dostawki do wózka

AMORTYZOWANE ZAWIESZENIE I ŚWIECĄCE KOŁA

To kolejne atuty naszych dostawek, które bardzo cenicie. Dzięki amortyzowanemu zawieszeniu nierówności, polne drogi a nawet leśne ścieżki nie stanowią problemu dla dostawki. Koła świetnie radzą sobie na różnego rodzaju nawierzchniach a opcja LED, którą zastosowaliśmy sprawia, że w trakcie ruchu kółeczka dostawki świecą różnokolorowym światłem, sprawiając wiele radości dziecku oraz zapewniając widoczność podczas jazdy po zmroku. Bezpieczeństwo Twojego malucha to dla nas kwestia priorytetów.

DOSTAWKA SIEDZĄCA LUB STOJĄCA

Wszystkie modele Cozy Rider to dostawki 2 w 1, pozwalające na jazdę na stojąco bądź siedząco, w zależności od potrzeb Twojego dziecka. W kilka chwil zdemontujesz fotelik dostawki w trakcie spaceru, jeśli Twój szkrab zapragnie podróżowania na desce. Dzięki temu spacer nigdy nie będzie nudny. Twój maluch może dodatkowo ćwiczyć koordynację i sprawność ruchową. Spacer z dostawką do wózka to doskonały sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym.

MONTAŻ DOSTAWKI DO WÓZKA W KILKU KROKACH

Obejrzyj filmik poniżej aby dokładnie przyjrzeć się w jaki sposób zamontować dostawkę do wózka.

Pamiętaj, że odpowiednie umiejscowienie oraz maksymalne zaciśniecie klamer mocujących, a następnie poprawne wypoziomowanie platformy to najistotniejsze punkty, na które musisz zwrócić uwagę.

  1. Wybierz odpowiednie miejsce montażu klamer. Rekomendujemy montaż do pionowych/ skośnych elementów stelażu ramy wózka. Unikaj montażu do osi poziomej. Im wyżej ustawione ramiona i im bardziej rozłożone tym lepiej.
  2. Maksymalnie zaciśnij klamry mocujące do ramy wózka. Nie możesz pozostawić najmniejszego luzu.
  3. Podepnij platformę do wózka.
  4. Wypoziomuj platformę w taki sposób aby koła dotykały podłoża, możesz dodatkowo docisnąć dłonią aby osiągnąć idealne ułożenie, a następnie w tej pozycji zablokuj za pomocą pokręteł OPEN LOCK ułożenie ramion.
  5. Zamontuj fotelik do dostawki.

I GOTOWE! Możecie ruszać na spacer 🙂

Pamiętaj aby regularnie sprawdzać czy pokrętła znajdują się w pozycji LOCK oraz o tym, by NIE COFAĆ wózkiem z dostawką. Zawsze zachowajcie także rozsądek podczas podjazdów pod krawężnik oraz przy pokonywaniu sporych wertepów. Dzięki tym kilku wskazówką korzystanie z dostawki będzie komfortowe dla Twojego dziecka i przede wszystkim bezpieczne, a wspólne spacery będą prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.