Boczna dostawka do wózka, limitowana oferta przedsprzedaży wystartowała.

boczna dostawka do wózka

Nie zwalniamy tempa nawet na chwilę – boczna dostawka do wózka już wkrótce pojawi się w naszej ofercie. Rozpoczęliśmy przedsprzedaż Side Ridera w wyjątkowej cenie dla wybranych.

NA CZYM POLEGA RÓŻNICA?

Dotychczas w naszym sklepie mogliście znaleźć dostawki z fotelikiem mocowane za wózkiem. Dla przykładu model X Rider na metalowej ramie montuje się do poziomej osi wózka. Modele na adapterach teleskopowych czyli Cozy Rider sugerujemy montować do pionowych bądź skośnych elementów stelażu wózka.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu boczna dostawka do wózka pozwala na prowadzenie wózka w ten sposób, że rodzic znajduje się obok, a nie za dostawką.
To sprawia, że komfort spacerów znacznie wzrasta.

boczna dostawka do wózka

JESZCZE WYGODNIEJ NA SPACERZE

Nie musicie, już martwić się tym, że Wasz model wózka posiada stosunkowo krótką rękojeść. Nie musicie także rozważać zakupu przedłużki do rączki wózka. Dostawka boczna Side Rider to Wasz kompan na spacerze. Niemal krok w krok towarzyszy Wam podczas wspólnych wypraw.
Na uwagę zasługuje też jeszcze jeden istotny aspekt – lepsza widoczność dla starszaka, który podróżuje w dostawce.
W bocznej dostawce do wózka, dziecko zyskuje możliwość lepszej obserwacji otoczenia. Teraz nie umknie mu już najmniejszy szczegół.

UNIKALNE ROZWIĄZANIA

Wielu z Was zachwyci także fakt, iż ten model jest kompatybilny z niemal każdym wózkiem dostępnym na rynku. Od teraz hamulce, skomplikowany dolny stelaż, wysoko umieszczone osie nie są problemem.

A jeśli dodamy do tego fakt, iż boczna dostawka do wózka wyposażona jest w niezależny układ hamulcowy, dzięki czemu możecie zablokować jej przemieszczanie się w dowolnym momencie. Rewelacja!

Poza tym, jak w każdym naszym modelu dostawki – solidne koła, fotelik który rośnie wraz z wiekiem, regulowana wysokość kierownicy i przede wszystkim pasy bezpieczeństwa.
Czyli solidność, komfort i gwarancja zadowolenia.

A na koniec jeszcze informacja, która również powinna Was zainteresować.
Ten model dostawki został stworzony z myślą o dzieciach mających zaledwie rok. Natomiast maksymalne obciążenie Side Ridera to aż 25 kg.

SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNEJ OFERTY

Teraz w ofercie przedsprzedażowej dajemy Wam możliwość zakupu bocznej dostawki do wózka Side Rider w okazyjnej cenie.
Limitowana i ograniczona ilościowo oferta, czeka na Was w tym linku https://dostawka.com.pl/produkt/boczna-dostawka-do-wozka-side-rider/
Dołącz do grona osób, które jako pierwsze będą mogły korzystać z Side Ridera.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *