POZNAJ DOSTAWKI POLECANE PRZEZ PANIĄ GADŻET

Ile czasu zajmuje montaż dostawki do wózka?

ile czasu zajmuje montaż dostawki do wózka

W dzisiejszym wpisie odpowiemy na pytanie, które bardzo często pojawia się w Waszych wiadomościach. Pytacie nas o to ile czasu potrzeba na podpięcie dostawki do wózka?

No to zaczynamy!

RÓŻNICE W SPOSOBIE MOCOWANIA DOSTAWKI W ZALEŻNOŚCI OD MODELU

Jeśli zaglądaliście do naszego sklepu, wiecie, że w ofercie mamy wiele różnych modeli dostawek, które można podzielić na pewne grupy. W zależności od systemu mocowania do wózka.

Mamy zatem:

  • modele X Rider TU, X Rider Plus TU, w których zastosowane jest mocowanie za pomocą haków, nakładanych na poprzeczkę między tylnymi kołami

montaż dostawki X Rider

  • dostawki Cozy Rider TU, Cozy Plus TU, Cozy 4 Rider TU, Cozy 4 S TU, Lady Bird TU w których elementem łączącym dostawkę z wózkiem są opaski zaciskowemontaż dostawki Cozy Rider
  • model Side Rider TU, w którym zastosowaliśmy klamrę zaciskową dokręcaną do ramy wózka.
montaż side Rider do wózka

ILE CZASU ZAJMUJE PODPIĘCIE DOSTAWKI

Niezależnie od tego, który model dostawki chcielibyście wybrać, odpowiedź na pytanie ile czasu trwa montaż dostawki do wózka, pozostaje niezmienna –
KILKA SEKUND!

W telegraficznym skrócie wygląda to następująco.
W modelach X Rider wystarczy nacisnąć palcem wskazującym zapadkę zwalniającą blokadę po obu stronach metalowej ramy.
W Cozy Riderach, aby odczepić dostawkę, wystarczy nacisnąć przycisk odpowiedzialny za poluzowanie opaski zaciskowej. Przycisk znajduje się po na końcu ramion teleskopowych.
Możecie także pozostawić opaski na stelażu wózka na stałe i podczepiać dostawkę w mig, dzięki naciśnięciu 2 przycisków.
W przypadku Side Ridera, jedyne co należy zrobić, to kilkukrotnie obrócić pokrętło, aby poluzować opaskę. Alternatywnie, analogicznie jak w Cozy Riderach, opaska może jeździć przymocowana do wózka, by w kilka chwil podczepić Side Ridera.

WYGODA I KOMFORT

Stawiamy na jakość i wygodę, dlatego wszystkie zaprezentowane sposoby mocowania, pozwalają na błyskawicznie podczepienie dostawki do wózka. Dzięki temu oszczędzacie czas i nerwy. Dostawka jest “gotowa do akcji” w kilka chwil. Co najważniejsze nie potrzebujecie do tego żadnych narzędzi!

Mamy nadzieję, że udało nam się w przystępny sposób opisać jak wygląda montaż dostawki do wózka.
Ważne abyście zapamiętali, że niezależnie od wybranego modelu, zajmuje on kilka chwil i jest naprawdę dziecinnie prosty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *