EKSPRESOWA WYSYŁKA W 24 H -------- 2 LATA GWARANCJI

Dostawka do wózka X Rider -kompatybilność

Do jakich wózków pasuje podstawka?

Możesz sprawdzić do jakich modeli pasuje dostawka do wózka X Rider. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę wózków kompatybilnych , która stanowi cenną wskazówkę podczas poszukiwania odpowiedzi. Lista nie jest jednak zamknięta i kompletna, gdyż nieustannie na rynku pojawią się nowe modele wózków, a my nie nadążamy z jej aktualizacja 😉

Jeśli więc zastanawiasz się czy dostawka będzie pasować do twojego wózka sprawdź następujące kwestie.

Na co zwrócić uwagę?

  • Czy wózek posiada poprzeczkę między tylnymi kołami (poziomą belkę łączącą tylne koła)?
  • Gdzie znajduje się hamulec?
  • Czy istnieją inne miejsca możliwe do zamocowania haków? Np w przypadku braku poziomych elementów stelażu (np Quinny, Greentom)

Nie ma tutaj większego znaczenia średnica poprzeczki, przeważnie mieszczą się one w standardowym przedziale. W zestawie dostawki do wózka X Rider znajdują się różne rodzaje adapterów, które umożliwiając montaż do ram o różnej średnicy, od rozmiaru 10 mm do 45 mm a także silikonowe nakładki, których używamy w sytuacji, gdy pozostałe rodzaje nakładek nie pasują.
Metalową ramę platformy X Rider możemy także dostosować do różnych wysokości poprzeczki między tylnymi kołami, gdyż element w kształcie litery L może być odwrócony do góry nogami w trakcie montażu.

Odwiedź nasz kanał na You Tube

Przyjrzyj się z bliska w jaki sposób nakłada się adaptery na ramę wózka. Przy okazji możesz dowiedzieć się dodatkowo jak demontuje się fotelik od platformy a także jak podwiesić dostawkę do rączki wózka. Kliknij TU i TU

Zajrzyj do galerii

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. W galerii znajdziesz setki zdjęć przy wielu różnych modelach wózków. Bardzo możliwe, że odszukasz zdjęcie, na którym znajdzie się dostawka do wózka X Rider przy Twoim wózku.

Nie znalazłeś swojego wózka ?

Przejrzyj raz jeszcze zestawienie wózków kompatybilnych znajdujące się na naszej stronie i porównaj stelaż swojego wózka z innym modelem znajdującym się na liście. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze Ridera idealnego.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *